O reklamě na Konstantinově fotostránce, na Podviní.cz a na stránce o Proseckých májích:


Reklama na webových stránkách je sice obvykle placená, ale často naprosto nezávislá na vůli majitele stránek. V reklamním systému strejdy Gůgla sice jde nastavit zakázání některých konkurenčních reklam, ale tu hlavní věc, a to serióznost reklamy, nikdo nevidí, webmaster neovlivní. Proto jsem se rozhodl, že místo Gůglova systému dám raději reklamní prostor tém, kdož si to zaslouží svou kvalitou a seriózností. Takže vězte, že všechny reklamy přímo vložené do stránky jsou ověřené a nemusíte se jich bát nejen na ně kliknout, ale i využít jejich služeb, případně výrobků. Ve starších galeriích zůstává občas vložena reklama od Googlu, ale to rozeznáte snadno...

V současné době doporučuju:

eshop České výrobky www.ceskevyrobky.cz - jedná se o výběrový eshop prodávající striktně jen v Čechách vyráběné zboží. Tudíž tam nenajdete české značky, které ale zboží nechávají vyrábět v Číně, pokud firma část věcí vyrábí zde a část dováží, je tam vždy jen ta opravdu česká část produkce.

Fyzioterapie PRO - Eva Prokůpková je mladá velmi šikovná a příjemná fyzioterapeutka působící na Žižkově, ověřeno doslova na vlastní záda!

Kamarád Pavel Pražák vyrábí betonové bunkry, mosty, kostely a jiné doplňky v měřítku 1:16. www.bunkry.vyrobce.cz

Dobrý kytarář se jmenuje Libor Kobrle a sídlí v Holešovicích

První divadlo pro rockery ROCKOPERA PRAHA najdete v Holešovicích také!

Pokud nedejbože potřebujete právníka, tak aspoň slušného - já bych doporučil JUDr Miloše Ondrušku

A když jsme u tý reklamy, tak si prosím uvědomte, že celá tahle stránka je reklamou na moje fotky... :-)


Pokud používáte Facebook, tak nakoukněte ke mně na profil a zkuste si mě přidat do přátel, něco připište do pošty a asi vás neodmítnu. Pokud se bez facebooku obejdete, rozmlouvat vám to určitě nebudu, protože čas se dá ztrácet i příjemnějc a smysluplnějc... :-)


HLEDÁNÍ NEJEN U KONSTANTINA: