Prodáváme náš byt 2+1 na hezkém sídlišti u metra LádvíByt o rozloze cca 60 metrů je po rekonstrukci v roce 2011, nově udělaná koupelna, záchod, kuchyň na míru s velkými úložnými prostory, nové elektrorozvody ve větší části bytu, nové odpady, nová okna. V obou pokojích plovoucí podlaha, v kuchyni lino, v předsíni tč. koberec. Komora přístupná přímo z bytu, lodžie taktéž přímo z bytu, dále možnost užívat větší balkon přes chodbu, další možnost prostoru je v kočárkárně.

Byt je ve druhém patře s velkým výtahem a průchodem do vedlejších vchodů, kde lze ev. taktéž použít výtah. V letošním roce proběhla v domě rekonstrukce stoupaček.

V místě kompletní občanská vybavenost, školka cca 7 minut chůze, škola přímo přes ulici, ZUŠ taktéž přes ulici, pošta, obchody, metro Ládví cca 5 minut chůze.

Nově v okolí modrá parkovací zóna, tedy bezproblémové parkování.

Sídliště v katastrálním území obce Kobylisy dříve nazvané Sídliště Ďáblice je architektonicky hodnotným dílem architekta Viktora Tučka, podle řady lidí je to nejhezčí sídliště nejen v Praze... Více o čtvrti zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kobylisy

Cena k jednání je 3,150,000 Kč.
Bližší informace na tel 603574772