Usedněte ke svému počítači, udělejte si pohodlí, nalijte si třeba něco dobrého a zavzpomínejte na příjemné setkání s mladými krásnými umělci ze souborů BBP a New Kids Underground...

BBP a New Kids Underground
KOŘENY VÁNOC
Klub Kaštan 14.12.2007
V čase adventním již tradičně scházejí se... ...podzemní umělci, by oslavili... ...příchod časů vánočních... ...tklivými písněmi...
... a trochou moudrého... ...i rozvernějšího slova. Pilně se na vystoupení vždy připraví... ...a ctí tradice adventních zvyků a kostýmů.
I výzdoba jest tradiční, ...jakožto i nástroje hudební. Však pozor, něco se chystá! Punk koleda!
Jak veselé! A krásné! Všeobjímající! Důstojné.
Důstojný řád? Nebo snad neřád? Mohutný tón přicházejících vánoc... a hoši z NKU jsou ve finále. Nu což, vystřídají je hoši a dívky z BBP.
Krásná posila z Havraní říše. Jsou Vánoce! Radujte se! Tu novinu zvěstujeme vám!
Hoši i dívky oděni jsou přenádherně... ...stylově a vkusně. Malí pomocníčci mají také vánoce rádi. Vznešená Kate de Flute.
Jest to snad démon? Pete Best Vosa zůstává většinou skromně v pozadí. Otto ve své pravé duchovní podobě? Ale kdež, oni jen tak šprýmují.
I jeho veličenstvo Král Havran je dobře naladěn. Chvíle adventního rozjímání. Božský Mr. Otto Hoši Big John a Benny Good Man
Mr. Otto a v pozadí krásná Lady Boston Soustředěný Big John Slušivá adventní čapka Bennymu poblikávala skoro do rytmu. Ano, i krysy mohou dostávat dárky. 
Většinou si je ale musí dát navzájem...
Samozřejmě, že ryba patří k tradici českých vánoc. Stejně jako vánoční hvězda. Och, jak je ten Vašík dobrý tanečník, že? No baže, tančí skvěle a drží i rytmus!
Ani o vánocích nezapomínejme na svá zvířátka... ...a své bližní! Ach jak slušivé kostýmky ti krásní lidé mají... ...hlavně ať toho čuníka neporaní!
Jindro, zdali je to postní sousto? Ještě že nemusí vláčet těžkou kameru 

a nepadne hlady... Pete je znamenitý sólista. Však Otto, no toto?!
Věru netradiční vánoční píseň zní

- o pedofilní najádě, ještě že už je po desáté hodině... Ale že je Pete fešák, božínku... Šprýmaři Vašek a Thomas Sborové koledy jsou na vánocích tak úchvatné,...
obzvláště v tak prostém a čistém podání. Krásná Suzán tentokrát bez violy, ... ... zato s rukou v sádře. Ano, již blíží se jemné finále.
Dojímavá adventní píseň. Ještě jedna, zbrusu nová! Kostýmy nádherné jsou prý z Ottovy sbírky, ano, i sběratelem je tento vpravdě renesanční umělec. Posledních pár tónů...
... a vánoční nadílka začíná. Mnoho srdcí dnes potěšeno bylo...
A tak to má o vánocích přece být.

Nebo ne?

Hoši a dívky ze souborů BBP a NKU udělali radost nám všem, jak tklivými adventními písněmi a koledami, tak i množstvím krásných dárků a přejí Vám Tolik štěstí, kolik si koupíte (cédéček), tak neváhejte, ať nezmeškáte!
BBP - Tolik štěstí!

Já se k tomuto přání připojuji - a dobře vám tak!

Konstantin

Tip! Klik!